Time Line Therapy™ Pakiet podstawowy

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 800,00 zł 800.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Czy wiesz, że umiejętność interpretowania naszego stanu emocjonalnego jest niezwykle ważna i pomaga nam odpowiednio reagować na to, co czujemy?

Każdy z nas doświadczył lub nadal doświadcza sytuacji, w których emocje wygrywają, a nasze reakcje nie są do końca zgodne z tym, co chcielibyśmy pokazać na zewnątrz. Sama tego doświadczyłam wiele razy! :) Przez większość życia borykałam się z nadmiernymi stanami emocjonalnymi. Kiedy się cieszyłam, to nadmierna radością obdarzałam innych, którzy niekoniecznie wiedzieli dlaczego:) Kiedy byłam zła, to zły był cały świat, a negatywne emocje sięgały zenitu. Ciągle czułam, że moje reakcje nie są „normalne” i że nadpobudliwość w tym zakresie powoduje niechciane sytuacje. Przez lata uczyłam się reakcji zgodnych z oczekiwaniami innych, choć w środku się gotowałam! Nie rozumiałam, co jest nie tak :(

W roku 2014 podczas pracy nad rozwojem osobistym doświadczyłam techniki, która wyrównała moje stany emocjonalne i doprowadziła do momentu, w którym obecnie jestem.

Aktualnie jestem świadoma tego, że każda emocja wywołuje reakcje. Kiedy świadomie interpretujesz informacje o emocjach, jakie daje Ci Twój organizm, automatycznie możesz wyrównać stan emocjonalny i zareagować w odpowiedni sposób.

Każda emocja, którą odczuwasz, ma inny model zachowań. Sprawdź sposób uwalniania podstawowych emocji takich jak złość, strach, smutek... a także tych, z którymi TY sam(-a) masz problem i chciał(a)byś nad nimi popracować.

 

Jak wygląda sesja?

Przed sesją należy wypełnić kwestionariusz oraz odpowiedzieć na kilka pytań. Na podstawie odpowiedzi i wypełnionego kwestionariusza zostanie potwierdzona możliwość przystąpienia do metodologii.

Time Line Therapy™

Po odpowiedzi należy wybrać termin i opłacić sesje zgodnie z ilością emocji do uwolnienia.

Podstawowy pakiet dotyczy emocji: złości, smutku, strachu, zranienia i poczucia winy. Koszt 800 zł. Każda kolejna emocja: 100 zł.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl