O mnie

Kim jestem?

Jestem mamą dwójki dzieci, żoną, córką, synową, przyjaciółką, przedsiębiorcą, coachem, i na dodatek spełnioną kobietą.

Czy zawsze tak było ?    

Niestety nie... Przez lata czytałam książki, chodziłam na warsztaty i szkolenia. Wiele lat pracowałam z terapeutami, psychologami, coachami.

Dlaczego?

Sprawa jest bardzo prosta... Jak wiele osób, w swoim życiu miałam wzloty i upadki. Po urodzeniu dziecka doświadczyłam depresji, miałam epizod samobójczy jako nastolatka, zbankrutowałam i doświadczyłam bardzo wielu traum, o których czasem opowiadam przy warsztatach, aby uzmysłowić ludziom, że wszystko zależy od nas pomimo trudnej przeszłości i złych doświadczeń. Od lat szkolnych jestem dyslektykiem i dysgrafikiem. Jako dziecko spokojna, jednak w opinii innych nadaktywna.

W wieku 16 lat musiałam szybko dorosnąć i podjąć pracę ze względu na choroby moich obojga rodziców. Wtedy też podjęłam decyzję, że będę przedsiębiorcą, aby moje dzieci nie przeżywały tego, czego ja doświadczyłam. Przez te wszystkie lata odebrałam wiele lekcji i wiem, że dzięki tym wszystkim doświadczeniom jestem tylko silniejsza. Mam duszę sportowca i wiarę w ludzi, a dodatkowo bardzo dobre serce.

Przetestowałam na sobie mnóstwo technik, aby cieszyć się życiem i być spójna w czynach i słowach. Przez ostanie kilka lat pracowałam z klientami, szkoliłam, organizowałam eventy, rozwijałam projekty.

 

Często zadawano mi pytanie, kiedy będę robiła swoje warsztaty? Warsztaty przeprowadzałam do 2018 roku i większość robiłam na zlecenie klienta lub jako trener u Mariusza Szuby, u którego się uczyłam oraz zrobiłam wszystkie certyfikacje. Właśnie te techniki, a szczególności TLT wpłynęły na mnie najbardziej. Aktualnie nadal się rozwijam. Czytam i testuję na sobie, co działa, a co nie bardzo. Ważny jest dla mnie zdrowy styl życia i równowaga między wszystkimi obszarami życia.

Na swojej drodze poznałam niesamowicie dużo fantastycznych trenerów  i wiele mocnych technik. Należy je tylko poznać i odpowiednio zastosować oraz dopasować do swoich potrzeb.

 

 

Poniżej kilka słów, co sądzą o mnie inni:Eliza: Gosia! Jako osoba jest niezwykle otwarta i z ogromną intuicją! Umiejętnie zadaje pytania i wskazuje nam rejony, które sami odkrywamy... a następnie sami dochodzimy do konkretnych wniosków. Pomocna w sferze prywatnej i w sferze zawodowej. Polecam serdecznie warsztaty i szkolenia z Gosią! Każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

 

Marcin: Pani Małgorzata jest osobą o niespożytej energii, z wieloma pomysłami i bardzo zaangażowaną w zadania, jakich się podejmuje. Do wszystkiego podchodzi bardzo pozytywnie. W relacjach międzyludzkich epatuje optymizmem i dobrą energią. Gdy występują przeciwności losu, nie zraża się, tylko szuka rozwiązań. Lubi pomagać innym i dzielić się swoimi doświadczeniami, wskazywać szlaki, które już przetarła.

 

Mariusz: Profesjonalna, rzetelna i przede wszystkim skuteczna w realizacji. Zawsze stawia sukces klienta wyżej niż swój własny. Polecam!
Mariusz Szuba
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl